✨ Кичик ҳалқа йўлидаги душанба тонги янги асфальт ҳиди ва юқори даражадаги текис йўл билан бошланди.
Ваъда берганимиздек, Лутфий кўчаси билан кесишган чорраҳадан Фарҳод кўчаси чорраҳасигача бўлган масофа пойтахт ҳаракатини қабул қилишга тўлиқ тайёр.
Дам олиш кунлари нималарга улгурдик:
✅ Эски қопламани олиб ташлаб, мустаҳкам асфальт қатламини ётқиздик. ✅ Сиз ишга тиғизликсиз етиб боришингиз учун уч сменада, тўхтовсиз меҳнат қилдик.
🖌 Якуний босқич: Асосий ишлар якунланди. Тез орада йўл чизиқларини чизиш учун тун қоронғисида яна шу ерга қайтамиз. Бу ёрқин чизиқлар амалга оширилган янгиланишнинг якуний нуқтаси бўлади.
🙏 Сабр-тоқатингиз учун каттакон раҳмат! Йўналишларингизни олдиндан режалаштирганингиз ва вазиятни тўғри тушунганингиз бизга ишимизни тезроқ битиришга катта ёрдам берди.
🚀 ЙҲТЕМ — пойтахт йўллари хавфсизлиги ва қулайлиги хизматида!
Тошкент Инвест компанияси 2025-йил 4-чорак учун молиявий натижалар ҳисоботини эълон қилди.
10.04.2026, 11:03
Тошкент Инвест компанияси 2025-йил 4-чорак учун мо...
«2005-йил 4-чорак учун молиявий натижалар ҳисоботи»ни қуйидаги ҳавола орқали кўриш мумкин.Шунингдек, ушбу давр учун бухг...
09.04.2026, 15:33
YHTEM Тошкент жамоат транспортини ҳар бир йўловчи учун чинакамга қулай қилиш йўлида ишларни давом эттирмоқда.
08.04.2026, 17:38
YHTEM Тошкент жамоат транспортини ҳар бир йўловчи ...
Яқин вақтгача Ислом Каримов шоҳ кўчасида (мўлжал: MUM, Алишер Навоий номидаги давлат академик катта театри) йўловчиларни...
🏆 ЧИЛОНЗОРДА «ҲОКИМ КУБОГИ» СТАРТ ОЛДИ!
08.04.2026, 11:27
Президент Шавкат Мирзиёев раислигида жисмоний тарбия ва спорт соҳасидаги устувор вазифалар юзасидан ўтказилган видеоселе...

✨ Monday morning on the Small Ring Road began with the smell of fresh asphalt and a perfectly smooth road surface.
As we promised, the section from the intersection with Lutfiy Street to the Farhod Street intersection is now fully ready to handle the capital’s traffic.
What we managed to accomplish over the weekend:
✅ Removed the old pavement and laid a strong new asphalt layer. ✅ Worked in three shifts around the clock so you could get to work without traffic jams.
🖌 Final stage: The main works have been completed. In the near future, we will return here at night to apply the road markings. These bright lines will be the finishing touch to the completed renovation.
🙏 Thank you very much for your patience! Your advance planning of routes and understanding of the situation greatly helped us complete the work faster.
🚀 YHTEM — at the service of safety and comfort on the capital’s roads!
Toshkent Invest company has published the financial results report for the 4th quarter of 2025.
10.04.2026, 11:03
09.04.2026, 15:33
YHTEM (Tashkent Road Traffic Management Center) continues its work to make public transport in Tashkent truly convenient for every passenger.
08.04.2026, 17:38
08.04.2026, 11:27
In accordance with the tasks given at the video selector meeting chaired by President Shavkat Mirziyoyev on priority iss...