🏆 CHILONZORDA “HOKIM KUBOGI” START OLDI!
Prezident Shavkat Mirziyoyev raisligida jismoniy tarbiya va sport sohasidagi ustuvor vazifalar yuzasidan o‘tkazilgan videoselektor yig‘ilishida berilgan topshiriqlar hamda “Sog‘lom inson — sog‘lom millat” g‘oyasi asosida Chilonzor tumanida korxona va tashkilot xodimlari o‘rtasida keng ko‘lamli sport musobaqalariga start berildi.
Tumandagi barcha korxona va tashkilotlarning 18 yoshdan katta bo‘lgan xodimlari o‘rtasida o‘tkazilayotgan mazkur “Hokim kubogi” xodimlarning jismoniy faolligini oshirish va sog‘lom turmush tarzini keng targ‘ib qilishni maqsad qilgan.
🏐 Musobaqa dasturidan o‘rin olgan sport turlari:
🔹 Mini-futbol (erkaklar)
🔹 Shaxmat va shashka (erkak va ayol)
🔹 Stol tennisi (erkak va ayol)
🔹 Yengil atletika (erkak va ayol)
🔹 Voleybol (ayollar)
📅 O‘tkazilish vaqti: 2026-yilning aprel-may oylari davomida
G‘olib va sovrindorlarni qimmatbaho sovg‘alar hamda tantanali taqdirlash marosimi kutmoqda! Tashkilotingiz sharafini himoya qiling va g‘alabaga erishing!
💪 Sog‘lom tana — sog‘lom ruh! Barchaga omad yor bo‘lsin!
🔵 Сhilonzor_tumani_hokimligi (https://t.me/chilonzor_tuman_hokimligi)
«2005-yil 4-chorak uchun moliyaviy natijalar hisoboti»ni quyidagi havola orqali ko‘rish mumkin.Shuningdek, ushbu davr uc...
Yaqin vaqtgacha Islom Karimov shoh ko‘chasida (mo‘ljal: MUM, Alisher Navoiy nomidagi davlat akademik katta teatri) yo‘lo...

🏆 “HOKIM CUP” STARTS IN CHILONZOR!
In accordance with the tasks given at the video selector meeting chaired by President Shavkat Mirziyoyev on priority issues in the field of physical education and sports, and based on the idea “Healthy Person — Healthy Nation”, large-scale sports competitions among employees of enterprises and organizations have started in Chilonzor district.
The “Hokim Cup” is being held among employees over the age of 18 from all enterprises and organizations in the district and aims to increase the physical activity of employees and widely promote a healthy lifestyle.
🏐 Sports included in the competition program: 🔹 Mini-football (men) 🔹 Chess and checkers (men and women) 🔹 Table tennis (men and women) 🔹 Athletics (men and women) 🔹 Volleyball (women)
📅 Dates: April–May 2026
Valuable gifts and a solemn award ceremony await the winners and prize-winners! Protect the honor of your organization and strive for victory!
💪 A healthy body — a healthy spirit! Good luck to everyone!
🔵 Chilonzor District Administration
Toshkent Invest company has published the financial results report for the 4th quarter of 2025.
10.04.2026, 11:03
Toshkent Invest company has published the financia...
You can view the “Financial Results Report for the 4th Quarter of 2005” via the link.You can also view the balance sheet...
09.04.2026, 15:33
YHTEM (Tashkent Road Traffic Management Center) continues its work to make public transport in Tashkent truly convenient for every passenger.
08.04.2026, 17:38
YHTEM (Tashkent Road Traffic Management Center) co...
Until recently, there were some inconveniences for passengers when boarding and alighting buses on Islom Karimov Street ...